Lanxess by Bayferrox®

LANXESS renk pigmentleri hayatı daha renkli hale getirir

Uygulama Alanları

Kaldırım Taşları

Şap

Beton Çatı Kiremitleri

İnşaat malzemesi

Gürültü Bariyerleri

İnşaat

Cephe Elemanları

Beton katkı maddeleri

Yerinde Beton

Bayferrox ® demir oksit pigmentleri, prekast beton parçalar  kiremitler kaldırım taşları çimento içeren yapı malzemeleri ile asfalt yüzeylerde kulanılır.

Dünyaca ünlü hammadde üreticisi Lanxess firmasının yüksek performanslı pigmentlerinden Demir Oksit (BAYFERROX®) ve Krom Oksit ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamak için üretilmiştir.

BAYFERROX®

BAYFERROX® 110 M

BAYFERROX® 120 NM

BAYFERROX® 120 M

BAYFERROX® 130 M

BAYFERROX® 130 BM

BAYFERROX® 140 M

BAYFERROX® 160 M

BAYFERROX® 180 M

BAYFERROX® 3905

BAYFERROX® 3910

BAYFERROX® 3920

BAYFERROX® 318 M

BAYFERROX® 915

BAYFERROX® 943

BAYFERROX® 3910 LV

BAYFERROX® 10

BAYFERROX® 20

BAYFERROX® 3950

BAYFERROX® 30

BAYFERROX® 645 T

BAYFERROX® 303 T

KROM OKSİT YEŞİL

GN-M

İnorganik Pigmentler

İnorganik Pigmentler İş Birimimiz renklere hayat verir. İnşaat, boya ve kaplama ve plastik gibi çok sayıda endüstride renklendirme için dünya çapında kullanılan inorganik renk pigmentleri üretir.

Bayferrox ® renk yoğun demir oksit pigmentleri, diğer şeylerin yanı sıra, prekast beton parçalar, beton çatı kiremitleri ve kaldırım taşları gibi çimento içeren veya bitümlü yapı malzemelerinin yanı sıra asfalt yüzeylere de verilebilmesini sağlar. estetik açıdan hoş bir görünüm. Renk yelpazesi sarıdan turuncuya, kırmızı, yeşil, kahverengi ve siyaha kadar değişir. Farklı renk aralıklarında çok sayıda renk geçişi mevcuttur.

Avantajınız

Tüm sentetik demir oksit pigmentleri yelpazesini kapsayan, dünya çapında tesislere sahip eksiksiz bir teknoloji portföyüne sahibiz. Demir ve krom oksitlerimiz kırmızı, sarı, yeşil, kahverengi ve siyah renklerde mevcuttur.

Üretim süreçlerimiz her zaman kaynakları korumak ve ürünlerimizin çevresel etkisini sürekli olarak azaltmak için tasarlanmıştır. Tüm tesisler DIN ISO 9001 / 14001’e göre sertifikalandırılmıştır.

Sentetik demir oksit ve krom oksit pigmentlerinin lider tedarikçisi olarak LANXESS, müşterilerimize inorganik pigmentlerimizin kullanımıyla ilgili tüm konularda yetkin destek sağladığımız küresel bir teknik servis merkezleri ağına sahiptir.

Başa dön
small_c_popup.png

İlginiz için teşekkürler

sizlere avantaj sağlayacak teklifimizle en kısa sürede dönüş sağlayacağız